در قانون تجارت شغلی که به خرید و فروش لوازم دسته دوم میپردازد به سمساری میگویند. در کل در تعریف کالای دسته دوم می توان اینطور عنوان نمود که کالایی میباشد که قبل یک نفرآن را به صورت نو خریداری کرده است و در یک بازه زمانی آن را مورد استفاده قرار داده و پس از مدتی به دیگران در ازای پول و یا رایگان واگذار می کند.کسی که در این میان نقش رابط را بازی می کند باید دارای مهارت کافی در امر قیمت گذاری باشد تا هم سود معقولی به خودش برسد و هم بتواند مشتری را در سطح رضایت بالایی نگه دارد.رضایت مشتری در یک کلام به معنای بازگشت آن و معرفی مغازه به سایر دوستانش میباشد.

 

برای فروش لوازم دست دوم خانه‌ی خودتان میتوانید به سمساری در شمال تهران مراجعه کنید. اطلاعات بیشتر

 

چگونه یک سمساری خوب پیدا کنیم؟

 

برای آنکه از هر لحاظ به خریداری که کالای شما را خریداری می کند اعتماد کنید،باید یا به صورت حضوری و یا اینترنتی در جستجوی بهترین سمساری باشید.با جستجوی و دقت می توان با سابقه ترین مراکز خرید و فروش کالاهای دست دوم را یافت و کالای خود را واگذار کرد.در برخی موارد هم شما قصد دارید کالای دست دومی را تهیه کنید که باز هم می توان از فضای مجازی کمک گرفت.معمولا افراد با تجربه و کاربلد سوابق خود و آدرس مغازه و هر آنچه که لازمه مشتری است را در فضای مجازی منتشر می کنند تا به بهترین نحو ممکن برای مشتریان قابل دسترس باشند.یکی از مواردی که در یافتن مرکز خرید و فروش کالا دست دوم خوب باید مد نظر داشت میزان سابقه ای است که آن مرکز دارد.بدیهی است هرچه قدر سابقه آن بالاتر باشد میزان اعتماد به آن نیز بالاتر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با سمساری تهران در تماس باشید.

 

سمساری محلی است که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش می شوند.

 

اکثر مردم حداقل یک بار تجربه خرید یا فروش کالای دسته دوم را داشته اند. زمانی که شما نیاز دارید کالایی را با قیمت مناسب خریداری کنید و یا نیاز دارید یکی از وسایل منزل، اداره و یا فروشگاه خود را تعویض کنید، اولین گزینه ای که به ذهن می رسد مراجعه به یک سمساری است. برای مراجعه به یک فروشگاه سمساری به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تهران باید هزینه و زمان زیادی صرف کنید، که ممکن است حتی برای برخی از ما دشوار و هزینه بر باشد.

 

در اینجا من سمساری دپوچی را به شما معرفی می کنم که به راحتی و فقط با یک تماس تلفنی میتوانید با آن ها در ارتباط باشید.

 

منبع:

 

https://www.javanonline.ir/fa/news/1050397/%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85